Bimet e limoneve

Shitet nga: Haki 18 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten 5 bime te limoneve, limonet jane te shartuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim