Dekor per oborre -restorante.... Vazo per lule

Shitet nga: Stiljan 30 Maj 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
-- Shesim keso vazo per lule.e punuar nga guma.kemi ngjyra te ndryshme

-- Per info na kontaktoni ne nr ipko + viber .+386 49 615 897

-- vala 045 319 257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim