Dru Arre per rregullim te paisjeve muzikore apo ..

Shitet nga: Dru arre 15 Pri 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet dy drunje te Arres me dimensione 140x50 dhe 120 x45 .Drunjet nuk jan te terur . Te interesuarit mund te kontaktojn permes postes elektronike .Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim