Fidane mollash

Shitet nga: muja 24 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes fidane te mollave 5 lloj pres blers serioz jon 900 fidane per me shum ne numrin 049-813-205 dhe 049-891-282 ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim