Lule

Shitet nga: ferizi 02 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulen shqiponje eshte e madhe mbi 3 metra e shnosh e mir ni vazo enkas nga druni
qimi sipas marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim