Lule

Shitet nga: lule. 09 Tet 03:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   290 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule gjatesia e saj eshte 2.50 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim