Lule

Shitet nga: xxxxxx 23 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin qe shihet me poshte.Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim