Lule

Shitet nga: Lule 27 Maj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lula 140 centimetra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim