Lule

Shitet nga: Leon 21 Shk 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten lulet 2 lulet 2 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim