Lule e gjallë

Shitet nga: Elmedina 28 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule e gjallë . E gjate me shume se 2 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim