Lule fikus per restorant dhe shtepi

Shitet nga: XHabir Fazliu 05 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
shesim per shkak te vendit te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim