Lule fikus

Shitet nga: Familja Terstena 06 Pri 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule fikus me gjatesi 2 m, e pershtatshme per zyre apo per restaurane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim