Lule fikus

Shitet nga: Lule 06 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim