Lule fukus

Shitet nga: xxxx 29 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
magjistralen mitrovice skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim