Lule me madhesi te ndyshme

Shitet nga: Besi 08 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten lule lloje dhe madhesi te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim