Lule shqiponje

Shitet nga: Kastriot 05 Jan 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lule shqiponje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim