Rasat dredheze shume kualitative

Shitet nga: Fadil 12 Krr 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes rasat dredheze shume kualitet si bime edhe sistemin rrenjor shume te zhvilluar
Jane rreth 11000 fije
Jane 3 lloje te dredhezave roksane,alba dhe maja
Qmimi 0.25c i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim