Shes Lulen 049 315 689

Shitet nga: Rafet baliu 03 Jan 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lula 044 315 698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim