Shitet Fikusi

Shitet nga: Taulant Potoku 14 Jan 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet fikusi 2 metra i gjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim