fikus

Shitet nga: blero 28 Nën 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Lule dhe bimë
shum i bukur dhe i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim