Komodë per TV

Shitet nga: ferki veseli 06 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda është ne gjendje te mirë dhe shum praktike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim