Komod per tv dhe kompjuter

Shitet nga: Enis 10 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komod per tv dhe KOMPJUTER si e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim