Komod per tv dhe studoi

Shitet nga: Agron 17 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda esht siq pe shiheni nuk esht e prishur.Per me shum na kontaktoni ne numerin +37744720145
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim