Komod televizori

Shitet nga: Kurtesh ferati 13 Pri 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
KOmoda e telivizorit eshte ngjyr qokollade dhe e bardh.Eshte e gjat 2e 40cm per me Shum informata shikojeni ne fotografi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim