Komoda pèr dhome tè pritjes

Shitet nga: Kushtrim 20 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda eshte ne gjendje perfekte pa as nje demtim dhe pas as nje gervishje te vetme.
Eshte shume pak e perdorur e importuar nga Gjermania.
Raftat me gjam, drit te vendosur mbrenda ne rafta, hapsire per TV, hapsira tjera te mjaftueshme
Te interesuarit te lajmrohen direkte ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim