Komodin per tv

Shitet nga: ***** 20 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komodin per telivizor pothuajse e re e perdorur 6 muaj,materiali mediapan e fort dhe shum moderrne
dimensionet 1.80gjatesija,50 gjersija
Qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim