Kompjuter dhe tavolin

Shitet nga: ilir 11 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes kompjuterin se bashku me tavolin per dhome te femijeve te dyjat ne gjendje te rregullt pa demtime . Tavolina ka ngjyr te verdh dhe portokalle eshte e gjere 62.5 cm e lart 1m 38 cm dhe gjatesia 1m 25 cm.
Kompjuteri eshte:
Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Service pack 3
Computer:
Intel (R) pention (R) 4CPU 2.80 GHz2 2.79GHZ , 0.99 GB of RAM
Physical Address Extension.

Qmimi: sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim