Mobile per tellevizorë

Shitet nga: Deniz 09 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shesh Mobile për Televizorë po thuajese e RE dhe me shkelqim te Bukurr dhe me permasa Standarde. Ju mirpres 08:00 deri 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim