Mobilje

Shitet nga: Fatmir 31 Krr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Eshte ne gjendje shume te mire dhe te rehatshem mund te perdoren edhe per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim