Regalli dhe kauqat

Shitet nga: Besnik Koliqi 10 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Rregalli eshte ne gjendje perfekte nga druri dhe kauqat gjithashtu ne gjendje shum pak te perdorura.Mund te na telefononi per me shume detaje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim