Shes Komoden per TV

Shitet nga: Toni 26 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shesë Komoden per TV dhe gjithësende elektronike si p.sh. TV,DVD,RESIVER,komoda është në gjendje shumë të mirë shume pakë e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim