TV Philiphs,Komod për Tv,Tri tavolina

Shitet nga: TV,KOMOD,3TAVOLINA 22 Pri 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
TV PHILIPHS ESHTE NDER TV ME EKRAN TE MADH AFER 30"NE GJENDJE TE REGULT.
KOMODA PER TV ESHTE PUNIM I DRURIT NE GJENDJE TE MIRE.
DHE TRI TAVOLINAT JANE PRODHIM I DRURIT NE GJENDJE PERFEKTE!
SHITEN SE BASHKU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim