Tavolina me PC

Shitet nga: xx 13 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet Tavolina me PC dhe komplet paisjet qe shihen ne foto
-PC, monitori P4
-Printeri
-Studio
-Mikrofoni,web camera etj.
Paisjet te gjitha jane ne rregull dmth jane funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim