Tavolina per call enter

Shitet nga: Enver 12 Dhj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes tavolina 3 cope ku secila perthekon 4 kompjuter per detaje te metutjeshme dhe qmim mund te kontaktoni ne numrin siper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim