Tavoline per kompjuter dhe rafte per libra

Shitet nga: Tavoline 08 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet tavolina per kompjuter dhe rafte per vendosjen e librave ne gjendje te rregullt dhe me cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim