Tepiha te lira e tmira.

Shitet nga: Mobile 13 Shk 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
2-3= 40€ dhe krevati per femijë vetem 20€.se bashku mi marr 50euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim