Termo dhe komod

Shitet nga: met tahiri 09 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes termo 2 ne gjendje shume te mire shume pak e perdorne gjithashtu shes edhe komod per tv ne gjendje shume te mire!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim