komod per tv

Shitet nga: komod per tv 18 Pri 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
komod per tv i ka dhe 2 ansore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim