2 krevat te ngjashme per fjetje.

Shitet nga: Agron 19 Gsh 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 krevat krejt te ngjashem per fjetje . Jane shume te rehatshem dhe mjaft te ruajtur . Qmimi eshte shum i volitshem nga 50€ per krevat. Krevatat gjenden ne Mitrovice . Numrat ku mund te kontaktoni jane 044-860-750 si dhe 049-690-038. Ju mirepresim !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim