2 kreveta per gjum

Shitet nga: Agron 22 Gsh 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 kreveta per gjum te ngjashem per nje qmim mjaft te volitshem, nga 50€ per secilin . Krevetat jane mjaft te ruajtur dhe cilesor .
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat 044-860-750 si dhe 049-690-038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim