Dhomë e fjejtjes

Shitet nga: lali 23 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e fjetjes e kompletuar dhe shum e ruajtur pa asnje gervishje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim