Dhom e fjetjes

Shitet nga: Jaser 03 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhom e fjetjes me orman me pasqyrjaq dhe shtrat.
kto ja shum pak te perdorshme,jan te perdorshme vet gjat pushimeve verore .
Mund te kontaktonine numrin 049399653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim