Dhoma e Fjetjes

Shitet nga: Selim 05 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e fjetjes e tera nga druri , e sapo bleur dhe e pa fjetur , arsyea e shitjes ndrrimi i vendbanimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim