Dhoma per femij dhe dhoma gjumi

Shitet nga: Gzim 04 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy dhomat njera per femij dhe tjetra dhom gjumi shum te ruajtura dhe kualitet pres bleres serioz falemiderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim