Dhome per femije

Shitet nga: Aferdita 12 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma per femije e perdorur shume pak.
Dy shtreter, dy tavolina te punes dhe nje orman i madh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim