Dy kauqa shum pak te perdort

Shitet nga: tupi 12 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy kauqa te qendrushé. Dhe te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim