Dyer dhe dritare nga druri

Shitet nga: Dyer she dritare 29 Gsh 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
6 dritare dimenaione 80x1.40 nga druri te persorura me kiper dhe 2 dyer te ballkonave 80x2.15

Qmimi i dritareve 15 euro per copa.
Qmimi i dyerve 25 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim