FLORI DEKOR prodhojm kuzhina sipas planeve dhe d..

Shitet nga: flori 01 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
viber+37745 696 581 044260162 na kontaktoni ne keta nr salloni gjendet ne stanofc Ndrrim i mundeshum me kombi apo vetur.
facebok mobileria fori dekor 045 573 840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim