Flm merrjep u shiten....

Shitet nga: xxx 20 Gsh 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten Dy Kreveta Te Femijeve Dhe Komoda( Dhoma e Femijeve) Shume Pak e Perdorur Pothuajse e Re Qmimi Shume Shume i Volitshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim