Kauq i ruajtur

Shitet nga: skender 29 Gsh 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
eshte i ruajtur mire, pjesa e drurit eshte e dekoruar me ngjyre te qendrueshme dhe palohet ne menyre te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim